День Народження Національної гвардії США

13 грудня 1636 року вважається днем ​​народження Національної гвардії США, оскільки в цей день Генеральний суд (законодавчий орган) колонії Массачусетського затоки прийняв закон про постійний установі трьох полків з існуючих міських ополчень колонії у зв'язку з посиленням військових дій з індіанцями Пенобскоти. Ці три полки увічнені сьогодні в чотирьох частинах Національної гвардії Массачусетса - 101-й інженер, 101-а польова артилерія, 181-я піхота і 182-я піхота.

Східний полк або 101-й інженерний батальйон

Східний полк (пізніше відомий як полк Ессекс, після округу, з якого він був узятий) тепер позначений як 101-й інженерний батальйон Національної гвардії Массачусетса. Його герб - «Gules, на вигині Лазурного сяйва Срібний [старий] значок полку Ессекс або; на кантоні третього хрест першого ». Червоний - колір армії США для інженерів; синій вигин для історії підрозділу як піхоти; кантон Святого Георгія за його англійську службу. Зображення батальйонної таблички в Замковій кімнаті офіцерського клубу в футах. Бельвуар, штат Вірджинія, колишній будинок інженерного корпусу.

Південний полк або 101-ї польової артилерії

Південний полк (пізніше відомий як Саффолк або Бостонський полк) тепер є 101-ї польової артилерії. Його герб червоний (також колір гілки для артилерії), з коронованої лілією, взятої зі зброї Вердена для служби Першої світової війни. Синій томагавк і порошковий ріг на білому кантоні символізують первинну місію полку і, знову ж таки, його походження як піхоти. Схрещені якір і пістолет в зловісному головнокомандуючому складають емблему 2-ї дивізії, 6-го корпусу, Потомакской армії, в якій полк служив під час громадянської війни в США. Зображення взято з армійської книги про походження польової артилерії. Всі підрозділи Національної гвардії Массачусетса використовують тиснену руку з шаблею, герб державного герба, як герб зброї своїх загонів.

Північний полк або 181-й і 182-й піхотний полк

Північний (пізніше Мидлсекс) полк був розділений на два в 1680 році: 181-й і 182-й піхотний полк. Руки 181-го прості і говорять самі за себе, срібний пороховий ріг на лазуровому полі. На гербі 182-го року зображений індіанець, зображений на оригінальній друку Массачусетського затоки (нині на державному гербі в дещо іншому вигляді), з кантонів Святого Георгія з червоною облямівкою для англійської служби. Відзнака з Південним хрестом в зловісному вождя був доданий для відмінною служби полку з Американською (тепер 23-й) дивізією в Новій Каледонії у Другій світовій війні. На обох фотографіях зображені герби у вигляді відмінних знаків розрізнення, які носять на формі.