День Організації Об’єднаних Націй

24 жовтня - День Організації Об'єднаних Націй

День Організації Об'єднаних Націй відзначає ювілей початку існування статуту організації ООН в 1945 році. Після ратифікації цього важливого документа здебільшого її підписали, в тому числі 5-ти діючих членів Ради безпеки, офіційно вступила в силу Організація Об'єднаних Націй.

24 жовтня цей знаменний день був проведений в якості дня ООН з 1948 року. У 1971 році Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй порекомендувала, щоб цей день був проведений державами-членами як свято.

В рамках системи розрізнення Організації Об'єднаних Націй, ми можемо розрізняти:

  • медаль день Хаммаршельда.
  • медаль капітана Мбайє Діань.
  • медаль ООН: з урахуванням різних країн, коли один з членів армії бере участь у спільній діяльності Організації Об'єднаних Націй.
  • медаль організації Об'єднаних Націй за спеціальні послуги: вона надається після того, як вона залишилася 90 днів в мирної місії, за яку не було створено жодної іншої медалі
  • почесні медалі ООН для місій з підтримання миру в усьому світі: з цих медалей було видано в цілому 3 медальйона для позначення служби з місіями з підтримання миру і іншими місіями.


Три з них:

  1. Корея: бронзовий медальйон, який знаходиться на передньому плані представництва символу ООН, а ззаду - фраза "за службу в захист статуту організації Об'єднаних Націй", також у надзвичайній ситуації. Медальйон прикріплений до стрічки через бар, який носить назву "Корея" в допомогу. Це формулювання може бути показана на англ., Франц., Іспан., Датською, грецькою, італ., Голланд., Шведському, санскрит або турецькою мовами.
  2. UNEF: бронзовий медальйон, на лицьовій стороні якого зображений символ ООН, перевершений буквами «UNEF», як в барельєфі, так і ззаду, слова «на службі миру» в барельєфі.
  3. Стандарт: бронзовий медальйон, який знаходиться на передній стороні символу ООН, очолив буквами "ООН" як в надзвичайної допомоги, так і на спині, слова "на службі миру" в порядку полегшення. Цей стандартний медальйон підходить для всіх місій, за винятком 2-х згаданих вище.


Організація Об'єднаних Націй також недавно роз'яснила політику щодо використання номерів, які будуть прикріплені до медалі ООН. Є неправильне уявлення про те, що цифри додаються до медалі Організації Об'єднаних Націй, щоб визнати "додаткові маршрути" з конкретною місією.

                                                                                                 

Насправді, номери видаються для того, щоб визначити поспіль реальну кількість днів, а не кількість "відвідувань". Початковий кваліфікаційний період для медалі Організації Об'єднаних Націй зазвичай становить 90 днів поспіль.

Номер '2' надається після додаткової служби протягом 180 днів поспіль після початкового рейтингу медалі; номер "3" присуджується після 180 додаткових днів поспіль служби після рейтингу для ст. Номер '2' і так далі протягом 180 днів.

В образах цього входу ви можете бачити шпильки всіх медалей ООН.