Королівський та військовий орден Святого Херменеґільд

Королівський та військовий орден Святого Херменеґільд (іспанська: Real y Militar Orden de San Hermenegildo) - це загальна військова честь і легіон, створений Фердинанд VII Іспанії 28 листопада 1814 року.

Королівський та військовий орден Святого Херменеґільд - це військове відмінність іспанської кавалерії, створеної Фердинанд VII Іспанії після закінчення іспанської війни за незалежність в 1814 році.

Мета цього наказу полягала в тому, щоб служити в якості максимального кошти винагороди тих солдатів, які перевищили свої військові зобов'язання і боролися, перевищивши свої страждання в бою. Таким чином, вони служили б прикладом мужності для армії його іспанського величності.
З огляду на бажання короля створити відмінність надзвичайного рангу, порівнянних з іншими традиційними почестями, було вирішено поставити наказ під заступництвом Святого Херменеґільд, який був королем Севільї і був убитий на захист християнської віри. У шостому столітті був покровителем іспанських збройних сил.

Його перше видання було опубліковано в 1815 році, бути пізніше в 1860, 1879, 1951, 1994 і його останньої модернізації в 2000 році.
Відповідно до його нинішніми законами, порядок розділений на чотири класи.