Коротка історія ордена військових заслуг в Іспанії

3 серпня 1864 в Іспанії був створений орден "за військові заслуги, який в даний час регулюється королівським указом No 1040/2003 від 1 серпня, було прийнято спільну постанову про військову нагороду під назвою" хрести військових заслуг.

Коротка історія ордена

Орден "за військові заслуги" був створений 3 серпня 1864 року й уперше 7 вересня 1856 року головою Радою міністрів була реорганізована іспанська символіка. Лауреат Сан-Фернандо або королівський і військовий орден Сан-Фернандо, був наданий ордену за захист і за героїчні цінності дуже багато раз і потребував іншому, в тому, що дозволило б встати на військову кар'єру по суті війни і кинути без вимоги лауреата. Спочатку в порядку військових заслуг чотири категорії: перший клас, для кадет класів до капітана; другий клас, для вождів; третій клас, для бригадного, польових маршалів, лейтенанти і капітанів генерала, і четвертий або великий хрест, для останнього в. Особливі обставини. У цих правилах передбачається, що наказ буде надано щодо вартості та заслуг, що не досягли максимального рівня, і спеціальних послуг, що надаються військовослужбовцями.


Повалила Єлизавета II, тимчасовий уряд серрано, анулювала хрест Марії Ізабель Луїза, якому було надано військові заслуги перед класами військ, і замість цього вона створила срібний хрест військових заслуг за ряди від солдата до сержанта, зі стрічкою, аналогічною першого класу. Нарешті, напис "мм" була включена в цей час, коли перший клас перетинає в задній центр. Ніяких ініціали. Як правило, для тих, хто має право на зворотну сторону, оголосити їх тимчасовим урядом, але це не так. Вони належать до першого моменту Альфонсо XII. Тимчасовий уряд ніколи не носить ініціали мм. Послідовних один одного уряду представляли різні варіанти, і в них було до десяти різних моделей.

Під час третьої війни (1872-1876) наречений Чарльз VII відчував себе законним, щоб надати орден військових заслуг, так що були копії, які носили в анаграмі на спині і з квітами ліз в червоній емалі замість синьої. Давайте також згадаємо рідкісний бі колор, характерний для цього порядку. Рідкісна рідкість для колекціонерів. Створена в 1925 році, була скасована Республікою II в 1931 році і була надана в рідкісних випадках. Друга республіка заборонила використання контрольно-пропускних пунктів в 1937 році в умовах повної громадянської війни в той же час, коли генерал Франко відновив їх на національній стороні. Під час правління Хуана Карлоса I порядок замовлення був змінений двічі. У 1976 році в короні була замінена королівським, а в 1995 році було всього два класи, великий хрест, для офіцерів і генералів, а Круз - для решти армії, з чотирма відмінні: червоний, білий, жовтий і синій хрест.