fbpx
Киев,UA
+48690667993
colectsion@ukr.net

Нагороди для захисників України — бійців АТО

Нагороди для захисників України — бійців АТО

Нагороди захисників нашої Батьківщини
Медалі та нагороди всього лише відзнаки і непорівнянні з поневіряннями і негараздами, що випробовуються в зоні АТО учасниками бойових дій.

Але все ж вони є яскравим виразом форми вдячності мирного населення за захист, спокій і благополуччя.

Можна виразити словами той вдячність, яку ми відчуваємо до успіхів наших славних бійців і в повній мірі співпереживаємо їх втрат. Безумовно, в даних випадках важлива навіть мала дещиця моральної підтримки, а військові медалі за заслуги і нагороди — найбільш доречна в таких випадках загальновизнана форма.

Замовити бойові нагороди до конкретного випадку реально на профільних виробничих підприємствах. Сам процес виготовлення непростий, як може здатися на перший випадок, а складається з декількох операцій:

опрацювання ескізу
обговорювання і ретельне узгодження всіх нюансів
виготовлення
Ручна доробка є завершальним етапом створення нагороди, при якому майстрами ретельно опрацьовуються всі деталі виробу, що далі покривається спеціальними полімерними лаками або іншими матеріалами і піддається фарбуванню.

Найбільш часто застосовуються в якості покриття гальванічні матеріали: золото і нікель, звичайно ж, лаки високоякісні і кольорові емалі, що дозволяють відобразити в повній мірі всю колірну гамму зображення.

 Перша медаль — це «Захисник рідної землі«, друга на зображенні це медаль «Учасник АТО» і третя — Хрест «Учасник АТО«

Бойові медалі відносяться, безсумнівно, до рангу військових нагород, які є найбільш почесними відзнаками, отже, важливо підносити подібні відзнаки в упаковці, що відповідає нагоди — зазвичай футлярі.

Найбільш придатними і гідними таких випадків вважаються шкіряні або оксамитові футляри, цікаво виглядають і пластикові, що дозволяють крізь прозорість кришки розглянути у всій своїй величі блиск військової нагороди на оксамитовому ложі.

Напружену ситуацію, що склалася в Україні за останні роки, найбільш гостро відчувають на собі хоробрі військові АТО. Безумовно, підтримка, як моральна, так і матеріальна — вкрай важлива. І саме нагороди і медалі в якості заохочення нашим славним героям — актуальні, як ніколи.

Багатостраждальний український народ, як і сама країна, зазнали довгий і кривавий шлях до незалежності. Ще не загоїлися шрами від минулих воєн і важких напастей, що послідували за ними, як країну знову спіткало нове лихо.

Віроломно напали на знесилену внутрішніми конфліктами країну так звані «побратими» ще істотніше погіршили ситуацію протистояння, нацькувавши побратимів, сусідів, друзів один на одного. Війна сьогодні відбувається на всіх рівнях, в тому числі і в засобах масової інформації, через що жителі судити про ситуацію в Україні об’єктивно не можуть. При цьому, найбільше терплять позбавлення, нещастя і прикрості саме жителі східних регіонів, втрачаючи своїх близьких, рідних, житло, в безпеки вони перебувати не можуть.

Але, як у приказці — немає лиха без добра, в цій ситуації можна побачити і світлу сторону, а саме згуртування нації. Українська армія, яка перебуває в занепаді, мобілізувалася, добровольці прагнуть на фронт захищати рідні землі, а населення країни в міру можливостей допомагає хлопцям, ніж може. Підтримують хоробрих солдатів і діти, що дуже зворушливо.

                                                   Нагрудний знак «Народний Герой України» Медаль «Волонтер України» Значки «Волонтер України»

 

Бойові дії на сході України вже давно переросли рамки АТО і трансформувалися в справжню війну, яка несе за собою лише смерть і руйнування. Добровольці на фронт йдуть один за іншим і більшість з них, звідти так і не повертаються. Але вони повернулися по праву гідні і заслужили звання героїв, і медалі за заслуги в бою.

Для учасників бойових дій в зоні АТО 2014 випускають спеціальні військові нагороди, які однаково можна придбати і у виробника, і замовити за допомогою Інтернету. Що цікаво — при виготовленні нагород і медалей застосовуються різні методики, що для бажаючих їх придбати виявиться цікавою інформацією.

Найбільш поширеними технологіями вважаються штампування (карбування) і лиття. Часто у виробництві застосовують гравертон і хімічне гравірування або травлення,

що дозволяє перенести кольорове зображення будь-якої складності на металеву поверхню. На виробництвах, де виготовляють медалі — працюють кваліфіковані фахівці і використовуються, як правило, інноваційні технології та обладнання, що і гарантує високу якість виробу.

Пропонуються бойові нагороди для військових АТО в комплекті з футляром і посвідченням. Серед таких нагород героям також хрести, ордени і медалі за відвагу, цікавими виявляться брелоки і значки з українською символікою.