Нагороди унікального видання «Світові нагороди в шедеврах тимчасового мистецтва»

Представляємо Вам кілька нагород, які будуть обговорюватися в унікальному виданні «Світові нагороди в шедеврах тимчасового мистецтва»: зірка Нової Зеландії, хрест честі і військової заслуги, медаль захисту території Джібуті, хрест Доблесті, хрест Дідгорі.

Зірка Нової Зеландії (NZGS) була заснована у вересні 1999 року в рамках урядового переходу на заміну британських нагород за галантність з відмінними нагородами Нової Зеландії. NZGS замінив орден «За заслуги», медаль «За заслуги» і «Знамениті гранатомети» (військово-морські і льотні).

NZGS - срібна восьмиконечная зірка однакових очок, в центрі - королівська корона в вінку новозеландських папоротей, обидва позолочені. На зворотному боці знаходиться напис «FOR GALLANTRY - MO TE TOANGA». NZGS нагороджується «за акти видатної галантності в ситуаціях небезпеки». Одержувачі цієї премії мають право використовувати поштові листи N.Z.G.S. після їх імен.

Хрест честі і військової заслуги (французький: Croix d'Honneur et de Mérite militaire) - військове прикраса Люксембургу, створене Шарлоттою Великої Герцогинею Люксембурзькій в травні 1951 року. Хрест нагороджений за видатні заслуги перед військовими в мирний час. За часів війни хрест присуджується за видатні мужності і хоробрості. Хрест присуджується в трьох класах позолота, срібло і бронза.

                                                        

Медаль захисту території Джібуті була заснована в 1994 році і захищена військовим персоналом, який служив протягом 180 днів або в великому бою під час громадянських заворушень 1991-1993 років.

Хрест Доблесті (дан. Тапперхедскорсет) - вища дійсна датська нагорода за військову доблесть.
Хрест був встановлений 16 листопада 2011 року. Нагорода присуджується за мужність в бойовій ситуації, за умови, що солдат діяв для вирішення важливої ​​бойового завдання або для порятунку життя інших людей.
Встановлення премії пов'язано з участю датського контингенту у військових діях в Афганістані. На даний момент єдиним нагородженим є сержант Каспер Вестфален Матісен, який, перебуваючи в Афганістані, накрив пораненого товариша вогнем, дозволивши йому дочекатися медичної допомоги.


Хрест створений в 2014 році, на честь битви при Дідгорі. Хрест Дідгорі нагороджений військовослужбовцями і жінками Збройних сил Грузії за виняткову мужність і досягнення під час битви, лідерства та ініціативи. Майор Віталій Зхададзе з 43-го батальйону Збройних сил Грузії, 4-я механізована піхотна бригада - перший солдат, який отримав нагороду Хреста Дідгорі в день його створення.