fbpx
Киев,UA
+48690667993
colectsion@ukr.net

Основні факти про Національної Гвардії України (НГУ)

Журнал коллекционеров военной символики

Основні факти про Національної Гвардії України (НГУ)

Про Національну гвардію України можна говорити годинами, як формувалася, особливості, традиції, які шеврони були, а якісь зараз. Для тих, хто більше хоче дізнатися про тих, хто щодня стоїть на захисті нашої з вами безпеки, наведемо добірку найцікавіших фактів.

 1. До НГУ діяла Національна Гвардія — з 11. 1991 року по 01. 2000 року, після чого була розформована. Навесні, в березні 2014 року в зв’язку з                 положенням в Криму і на сході України гостро стала необхідність у відновленні формування.
 2. Безумовно, діяльність структури обумовлена ​​законом, в якому передбачена і належна чисельність НГУ — 60 тисяч службовців.
 3. У 2016 році з’явилася необхідність у створенні іншої форми для військових НГУ, основною відмінністю якої для військових Нацгвардії, залучених до     охорони громадського порядку виявився колір — темно-синій, з певними знаками відмінності для точної ідентифікації бійців НГУ.
 4. Нову форму не оминуло і нове правило — наявність власного нагрудного жетона для кожного військового НГУ із зазначенням особистого номера.


 5. Національна Гвардія України має і офіційних партнерів, в якості яких виступають — Національна жандармерія Франції, Національна поліція Франції,     Представництво ЄС в Україні та Жандармерія Румунії.
 6. Національна Гвардія України — організація структурована, що включає:

  • командування НГУ
  • ГУ — головне управління
  • оперативно-територіальні об’єднання НГУ (ОТО НГУ)
  •  з’єднання, в / частини і підрозділи
  • ВНЗ, навчальні центри 
  • закладу, установи, бази, що не входять в структуру ОТО НГУ

 7. Масштабним і знаменною подією, на якому військовим НГУ випав шанс показати нову військову форму — виявився проведений в Києві конкурс  Євробачення-2017.
 8. І яка ж армія без символіки НГУ, а саме емблема, прапор, штандарт командувача НГУ були розроблені і впроваджені в травні 2014 року.
 9. Нацгвардія України — сучасне формування, яке позиціонує активну онлайн-життя, адже відомство фігурує і оновлює регулярно інформацію не на  одному лише своєму сайті, а й на всіх популярних сьогодні платформах.
 10. Черговий факт природним чином випливає з попереднього. Офіційні уповноважені НГУ на своїх сторінках в соцмережах публікують не самі лише  серйозні новини, вони також діляться цікавою інформацією, виявляють ініціативність в різних питаннях. Наприклад, з нагоди Дня всіх закоханих,  запущена була супер-акція «# Замістьтісячіслів # НГУ # любовпонадусе». Цільове призначення флешмобу: проявити особливу креативність у  відображенні серця з підписом НГУ і зафіксувати на камеру отриманий результат.