fbpx
Киев,UA
+48690667993
colectsion@ukr.net

Основні факти про Національної Гвардії України (НГУ)

Основні факти про Національної Гвардії України (НГУ)

Про Національну гвардію України можна говорити годинами, як формувалася, особливості, традиції, які шеврони були, а якісь зараз. Для тих, хто більше хоче дізнатися про тих, хто щодня стоїть на захисті нашої з вами безпеки, наведемо добірку найцікавіших фактів.

 1. До НГУ діяла Національна Гвардія — з 11. 1991 року по 01. 2000 року, після чого була розформована. Навесні, в березні 2014 року в зв’язку з                 положенням в Криму і на сході України гостро стала необхідність у відновленні формування.
 2. Безумовно, діяльність структури обумовлена ​​законом, в якому передбачена і належна чисельність НГУ — 60 тисяч службовців.
 3. У 2016 році з’явилася необхідність у створенні іншої форми для військових НГУ, основною відмінністю якої для військових Нацгвардії, залучених до     охорони громадського порядку виявився колір — темно-синій, з певними знаками відмінності для точної ідентифікації бійців НГУ.
 4. Нову форму не оминуло і нове правило — наявність власного нагрудного жетона для кожного військового НГУ із зазначенням особистого номера.


 5. Національна Гвардія України має і офіційних партнерів, в якості яких виступають — Національна жандармерія Франції, Національна поліція Франції,     Представництво ЄС в Україні та Жандармерія Румунії.
 6. Національна Гвардія України — організація структурована, що включає:

  • командування НГУ
  • ГУ — головне управління
  • оперативно-територіальні об’єднання НГУ (ОТО НГУ)
  •  з’єднання, в / частини і підрозділи
  • ВНЗ, навчальні центри 
  • закладу, установи, бази, що не входять в структуру ОТО НГУ

 7. Масштабним і знаменною подією, на якому військовим НГУ випав шанс показати нову військову форму — виявився проведений в Києві конкурс  Євробачення-2017.
 8. І яка ж армія без символіки НГУ, а саме емблема, прапор, штандарт командувача НГУ були розроблені і впроваджені в травні 2014 року.
 9. Нацгвардія України — сучасне формування, яке позиціонує активну онлайн-життя, адже відомство фігурує і оновлює регулярно інформацію не на  одному лише своєму сайті, а й на всіх популярних сьогодні платформах.
 10. Черговий факт природним чином випливає з попереднього. Офіційні уповноважені НГУ на своїх сторінках в соцмережах публікують не самі лише  серйозні новини, вони також діляться цікавою інформацією, виявляють ініціативність в різних питаннях. Наприклад, з нагоди Дня всіх закоханих,  запущена була супер-акція «# Замістьтісячіслів # НГУ # любовпонадусе». Цільове призначення флешмобу: проявити особливу креативність у  відображенні серця з підписом НГУ і зафіксувати на камеру отриманий результат.