fbpx
STOP THE WAR
Киев, Украина

COLLECTSION №15

Тип: Печатная версия Цена: €4 Купить
Подробнее о выпуске

Як і вся країна, редакція напружено слідкувала за інформаційними повідомленнями. Буде російське вторгнення, чи ні? Сподіваємось, наша армія готова до будь- якого розвитку подій. Та чи готова система державних на-

город? Адже за сім років бойових відзнак в ній так і не з’явилося… В такій важливій справі, як нагородна реформа, без вивчення національного та іноземного досвіду не обійтися. Отож, насампе- ред рекомендуємо статтю, присвячену австрійській медалі “Der tapferkeit” (“Fortitvdini”).

Дослідження військової символіки часів Української революції 1917–1920 рр. здатне привести до справді сенсаційних знахідок. Старшинські кокарди з колекції Українського Національного Музею в Чикаго до цього часу залишалися невідомими навіть у колах фахівців.

Як завжди, на читачів чекає низка статей про символіку військових частин Збройних Сил України. Зокрема, мова піде про управління Північного оперативного командування та 808-й понтон- но-мостовий полк. А в рубриці “Сторінка прикордонника” вміщено розповідь про вельми цікаву нарукавну емблематику оперативної протитанкової прикордонної застави “Чернігів”.

Уніформологічний блок представляє матеріял, в якому розглядається одяг українських козаків з гербів на портретах Богдана Хмельницького.

200 років тому завершився земний шлях Наполеона. Ця ви- датна особистість справила вплив на військову символіку та нагород- ну справу не лише Франції, але й усієї Європи. Тож публікуємо статтю, присвячену маловідомому прапору 2-го піхотного полку Великого Князівства Варшавського. Тим більше, що згадана частина пов’язана з Україною.

Військовиків сучасного Українського війська, які викону- ють місії за кордоном, часто відзначають нагородами іноземних держав та міжнародних організацій. Так, чимало з них отримали медалі НАТО. Відповідний матеріял висвітлює систему нагород Північноатлантичного альянсу.

Сподіваємось, кожен, хто цікавиться військовою символікою, знайде собі щось до душі.

Головний редактор, кандидат історичних наук Микола ЧМИР


COLLECTSION №14
Печатная версия Цена: €4
COLLECTSION №13
Печатная версия Цена: €4
COLLECTSION №12
Печатная версия Цена: €4
COLLECTSION №11
Печатная версия Цена: €4
COLLECTSION №10
Печатная версия Цена: €4
KOЛЛЕКЦИОН №9
Печатная версия Цена: €4
KOЛЛЕКЦИОН №8
Печатная версия Цена: €4
KOЛЛЕКЦИОН №7
Печатная версия Цена: €4