fbpx
STOP THE WAR
Киев, Украина

COLLECTSION №12

Тип: Печатная версия Цена: €4 Купить
Подробнее о выпуске

Є в цьому щось символічне. У 2012 р. побачив світ перший но- мер “Колекціону”, а нині, у дванадцятому місяці 2019 р., ми представляємо номер дванадцятий. Принагідно хотілося б под- якувати шановним читачам за довіру та підтримку, а шановним

авторам – за цікаві матеріали. Також вельми тішить кількість вподобань нашої сторінки на Фейсбук, яка впевнено перевалила за 1260.

“Флагманську” статтю цього номера присвячено повсякден- ному й парадно-вихідному кашкету, який носять нині у Збройних Си- лах України. Хоча цей предмет запровадили зовсім нещодавно, він вже має кілька різновидів, цікавих з точки зору колекціонування.

В рамках відзначення 100-річчя Української революції публікуємо ексклюзивний матеріал про символіку 1-го січового Пе- тра Дорошенка полку (1918 р.). Частина мала нагрудний знак, про існування якого довгий час ніхто не знав, і прапор, що дивом зберігся.

Традиційно дві статті присвячено символіці військових ча- стин ЗС України 1991–2014 рр. Одна розповідає про першу символіку залізничних військ, друга – про нарукавну емблему первинного національного контактного пункту в рамках антитерористичної операції“Активні зусилля”.

Старі світлини є надзвичайно цінним джерелом. Особли- во, коли йдеться про часи Першої світової війни. Тож подаємо пер- шу із запланованої серії публікацій, що належить перу знаного колекціонера-дослідника.

В постійній рубриці “Сторінка прикордонника” цього разу матеріал про нарукавну емблему Мобільної прикордонної застави “Чернівці”.

Безумовно, не втрачаємо нагоди пропагувати кращий іноземний досвід у сфері військової символіки. Заслуговують на увагу нагрудні знаки 1-го морського артилерійського полку збройних сил Франції та його підрозділів. Також до фалеристичного блоку входять статті, присвячені історії церковних орденів та пам’ятним нагородам за Першу світову війну.

Новорічно-Різдвяні свята вже на порозі. Та редакція і не думає розслаблятися, адже на черзі нові масштабні проекти. Тож до зустрічі у 2020 році!

Головний редактор, кандидат історичних наук

Микола ЧМИР


COLLECTSION №15
Печатная версия Цена: €4
COLLECTSION №14
Печатная версия Цена: €4
COLLECTSION №13
Печатная версия Цена: €4
COLLECTSION №11
Печатная версия Цена: €4
COLLECTSION №10
Печатная версия Цена: €4
KOЛЛЕКЦИОН №9
Печатная версия Цена: €4
KOЛЛЕКЦИОН №8
Печатная версия Цена: €4
KOЛЛЕКЦИОН №7
Печатная версия Цена: €4