fbpx
STOP THE WAR
Киев, Украина

KOЛЛЕКЦИОН №8

Тип: Печатная версия Цена: €4 Купить
Подробнее о выпуске

Театр починається з вішалки, а журнал – з обкла- динки. Цього разу до розробки дизайну обкладинки долучився Олександр Лєжнєв – автор нових знаків розрізнення військових звань та медалі “25 років незалежності України”. Маємо надію, що вміст номе- ра вийшов як мінімум не гірший.

Відразу дві статті присвячено історії та символіці 55-ї артилерійської бригади. З нею пов’язаний також матеріал про розробку нових відзнак українських артилеристів: беретного знака та емблем на комір. Адже з’явилися вони завдяки ентузіазму колишнього бійця легендарної 55-ки.

Одним з найстаріших символів Збройних Сил України є Військово-Морський Прапор, затвер- джений ще у 1918 р. В рамках відзначення 100-річчя Української революції публікуємо статтю, яка розкриває маловідомі сторінки його історії.

Символіку військових формувань і право- охоронних органів новітньої України висвітлюють матеріали, присвячені нарукавній емблемі Головного інформаційно-телекомунікаційного вузла Генштабу та знакам розрізнення міліції початку 1990-х рр.

У попередньому номері розповідалося про державні та відомчі нагороди для учасників АТО. Цю тему продовжує стаття, яка подає огляд регіональних відзнак для захисників рідної землі. Фалеристичний блок представлений також матеріалами про першу відомчу відзнаку Служби безпеки України та нагоро- ди Маршала Радянського Союзу Л.Говорова.

2017-й рік оголошено Роком Японії в Україні. Відтак ми запланували цикл матеріалів, пов’язаних з Країною вранішнього сонця. А почнемо з нарукавних емблем частин та з’єднань Сухопутних сил самообо-

рони. Південна Африка це не лише Нельсон Ман- дела, але також вельми цікава і своєрідна військова символіка. До уваги читачів – розповідь про знаки та емблеми військової поліції ПАР.

Минулого року Україна широко відзначала 25-річчя незалежності. Знаменна дата знайшла своє відображення у монетах та медалях, випущених Мо- нетним двором. Про них – у заключному матеріалі номера.

Головний редактор, кандидат історичних наук Микола ЧМИР


COLLECTSION №15
Печатная версия Цена: €4
COLLECTSION №14
Печатная версия Цена: €4
COLLECTSION №13
Печатная версия Цена: €4
COLLECTSION №12
Печатная версия Цена: €4
COLLECTSION №11
Печатная версия Цена: €4
COLLECTSION №10
Печатная версия Цена: €4
KOЛЛЕКЦИОН №9
Печатная версия Цена: €4
KOЛЛЕКЦИОН №7
Печатная версия Цена: €4