fbpx
+48690667993
info@collectsion.com

Презентація журналу “Колекціон”

Презентація журналу “Колекціон”

Журнал «Колекціон» – унікальне видання, засноване незалежною асоціацією колекціонерів військової символіки та представляє інтерес для всіх небайдужих до історії та колекціонування виробів на дану тематику.

Основним завданням видання є всіляке надання допомоги колекціонерам в систематизації наявних матеріалів, докладне висвітлення абсолютно нових, раніше невідомих фактів.

Журнал «Колекціон», який отримав довгоочікуваний офіційний статус, зацікавлений в передплатників і звичайних читачів. На сторінках журналу висвітлюються різні теми, присвячені нумізматиці, сигнуманістика, фалеристики, уніформології, філателії, історичних досліджень і іншим видам колекціонування. Кожен напрямок супроводжується інформаційними і пізнавальними статтями, в достатній мірі ілюстрованими для більшої наочності.

Наша гордість

Предметом нашої гордості є не тільки якісне оформлення журналу, а й максимальна змістовність пропонованого матеріалу, в якій так потребують військові колекціонери. В кожному наступному номері розширюються горизонти, зачіпаються теми, залучаються талановиті автори, здатні цікаво подати і проаналізувати матеріал.

На сторінках нашого журналу висвітлюється не тільки вітчизняний військовий досвід, важливою місією ми вважаємо і ознайомлення нашого читача з досвідом іноземних держав, що і пізнавально, і корисно для розширення кругозору.

В журналі присутні і постійні рубрики – “Байки філателіста» і «Облікова картка”, вже полюбилися читачам.

Головні цілі

До певних сторінок журналу доступ обмежений і наданий виключно мають членство в громадській організації «Асоціація колекціонерів військової символіки». Метою організації, що має свій Статут, є всіляке сприяння професійній, творчої діяльності в галузі вивчення військової історії та символіки, створення умов для підтримки та відродження традицій патріотизму,

збору і збереженню військової символіки України і інших держав, як військово-історичної спадщини.

Отримати членство в організації досить просто, варто лише заповнити анкету на сайті і уважно вивчити основні завдання організації, права і обов’язки членів організації, правила та інформацію, яка дозволить максимально використовувати переваги від перебування в Асоціації. Членство в організації передбачає внесення членських внесків, орієнтованих виключно для витрат, пов’язаних з доставкою протягом року кореспонденції АКВС її членам і технічні витрати за змістом організації, а також для проведення заходів АКВС. Асоціацією приймаються і добровільні пожертвування, і інші види матеріальної допомоги.

Безумовно, членство в Асоціації колекціонерів військової символіки однаково виявиться цікавим і корисним, завжди присутній розширити свої можливості і, що важливо, зустріти однодумців.

Журнал «Колекціон» завжди радий більш тісного спілкування і запрошує всіх зацікавлених колекціонерів взяти найактивнішу участь в житті і реалізації на місцях такого унікального за своєю специфікою журналу. Для більш детального ознайомлення з журналом слід зареєструватися на нашому сайті. Ми сподіваємося, що саме наш журнал «колекційних» виявиться тим майданчиком, на якій завжди можна буде поділитися своїми захопленнями, розповісти про зібрану вами колекції і просто знайти приємне спілкування.