Всесвітні нагороди великого видання “Світові нагороди в шедеврах тимчасового мистецтва”

Філіппінський легіон честі

Філіппінський легіон честі (філіппінський: lehiyong pandangal нг pilipinas) був створений президентом Мануель Роксас, через Філіппінську армію, циркуляр No 60 від 3 липня 1947 року. Філіппінська легіон честі був призначений для того, щоб вшанувати як цивільних осіб, так і членів військових, філіппінських або іноземних осіб. Спочатку, як і американський легіон заслуг, філіппінський легіон честі мав аж чотири класи, знайомі нам як ступеня. Легіонер є основним звання, і головний командир є найвищим. З реформою філіппінської системи замовлень і декорацій в 2003 році, класи почесного легіону, філіппінський легіон були перейменований в "ряди" замість "градусів", а ряди були розширені.


Сьогодні філіппінський легіон честі наділяє філіппінського або іноземного громадянина в визнання цінної і гідної служби в зв'язку з військовими справами Республіки Філіппіни. Таким чином, мова йде про основний порядку військових заслуг Республіки Філіппіни.

Військовий хрест за заслуги

Військовий хрест за заслуги (польський: військовий хрест за заслуги), Військово-морський хрест (морської хрест), Хрест "За заслуги" ( "За заслуги") - військові прикраси, присуджена військовослужбовцям польських збройних сил. Хрести з мечами надаються за бездоганну службу в бойових діях проти актів тероризму будинку або під час військових, миротворчих або стабілізаційних місій за кордоном; хрести без мечів надаються за видатні досягнення, послуги.

                                  
Ці хрести були встановлені законом від 14 червня 2007 року, в якому було змінено закон від 16 жовтня 1992 року, що стосується медалей і прикрас. Відповідно до цього закону були створені хрести разом з військовим хрестом і медаллю за довгу службу. Ця зміна була здійснено 9 Жовтня 2007 року, в порядку старшинства польських медалей, які він займає між хрестом заслуг і медаллю за самопожертву і мужність.

Нішан-е-Хайдер

Нішан-е-Хайдер (скорочено "Nh") - вища військова премія Пакистану. "Нішан-е-Хайдер" буквально означає "герб лева" на мові урду. Слово "Хайдер" також є епітет Алі, який називається "Лев Божий хоробрий воїн і лідер.


Нішан-е-Хайдер може бути присуджена тільки членам Збройних сил Пакистану за найвищі досягнення надзвичайної хоробрості перед лицем ворога в повітрі, на суші або на море. Його винятковість може бути оцінена тим фактом, що з моменту набуття Пакистаном незалежності в 1947 році вона була присуджена тільки десять разів (зараз одинадцять, через Хілал-е-Кашміру рівні нишан-е-Хайдер).

Орден за видатну службу і винятковий внесок в Бразилію

Указом No 2002 від 10 червня 2002 року указом No 2002 від 10 червня 2002 року указом No 2002 від 10 червня 2002 року був заснований указ "про порядок 4263. Орден представлений в п'яти класах і визнає видатну службу і винятковий внесок до Бразилії з боку членів бразильських збройних сил і армій дружніх націй, а також цивільних осіб і, в меншій мірі, організацій і установ.

                                          

П'ять класів - великий хрест, великий офіцер, командир, офіцер і лицар.

Ордена за заслуги

Хрести військових заслуг (іспанська: Cruces del Mérito Militar) - це військові нагороди Іспанії за хоробрість або заслуги у війні або світі. Присуджено членам іспанських збройних сил, цивільної гвардії або цивільним особам.

Він був створений 3 серпня 1864 року королевою Ізабеллою II в якості ордена військових заслуг, також змінений кілька разів (в 1918, 1926, 1931, 1938, 1942, 1976, 1995, 2003 і 2007). Під час громадянської війни в Іспанії він був визнаний обома сторонами конфлікту. Присуджений спочатку в 4-ох класах, в 1995 році, в 1995 році він втратив звання ордена за заслуги, а класи були скорочені до двох, а число категорій - до чотирьох.

                            

Відповідно до чинного регламенту оформлення надається в наступних класах:

"Гранд Хрест" - генерали, адміралів або цивільний персонал еквівалентного рангу;
Хрест - на інших посадових осіб, які не звань або еквівалентного цивільного персоналу.

Ці категорії є наступними:

З червоним прикрасою (con distintivo rojo) - за мужність, дії, вчинки або послуги під час збройного конфлікту або військових операцій, які пов'язані або можуть включати в себе застосування збройної сили і можуть вимагати значних військових або командних навичок. З 2007 року може бути нагороджений за акти галантність в ході місії за кордоном і за військовослужбовців, полеглих в ході такої місії.
З синім оформленням (con distintivo azul) - для дій, подій або надзвичайних послуг, включаючи операції, що випливають з мандата Організації Об'єднаних Націй або інших міжнародних організацій.
З жовтим оформленням (con distintivo amarillo) - за дії, справи або послуги, які пов'язані з високим особистим ризиком і в випадках серйозних травм або смерті в результаті таких дій або послуг.
З білим прикрасою (con distintivo blanco) - за дії, справи або видатні послуги під час місій або звичайні або надзвичайні служби в збройних силах або в зв'язку з захистом країни.

                   
Можливі численні нагороди кожного класу і кожної категорії до одного і того ж особи.